Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SHOP ENGINE v3.1.5
16.01.2014, 01:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2014, 21:10 przez XvAK. Powód: Poprawiona ortografia)
SHOP ENGINE v3.1.5
SHOP ENGINE v3.1.5b

Changelog
  • Ogólne: Optymalizacja pierwszego wczytania skryptu.
  • Ogólne: Automatyczne usuwanie starych wpisów nie wpływa na czas ładowania strony.
  • UCP: Naprawiono przy edycji usługi możliwość zmiany rodzaju np. z nick na SID.
  • UCP: W przypadku zmiany SID, SID jest teraz poprawnie zapisywany (z przedrostkiem STEAM_) w users.ini.
  • UCP: Poprawiono automatyczne zaznaczanie wybranego rodzaju zapisu usługi.
  • System płatności: Naprawiono błąd niepoprawnych kodów SMS dla płatności cssetti.pl (błąd naprawiono w v3.1.4, ale nie został dodany do aktualizatora SQL)
  • System płatności: Naprawiono płatności online cashbill które nie działały gdy płatności SMS były inne niż cashbill
  • System płatności: Naprawiono błąd niepoprawnych kodów SMS dla płatności biznes-host.pl
  • ACP: Naprawiono dodawanie usług na zawsze (liczba dni: 0)
  • Ogólne: Naprawiono usuwanie wpisów które były dodane na zawsze (prawdopodobnie naprawiono również usuwanie z users.ini starych "spam" wpisów)
  • ACP: Wyświetlanie daty w oknie czatu

Więcej info: http://shop-engine.pl/#changelog

Dodatkowe informacje
  • Uwaga! Jeśli posiadasz skrypt starszy niż v3.1.2 to zanim zaczniesz aktualizację napisz do mnie o nową licencję!

Cennik
  • Licencja SHOP ENGINE - 150 zł
  • Dodatek: AMXBans - 50 zł

Przydatne linki
Download
  • Wersja FULL (można aktualizować z każdej wersji lub dokonać czystej instalacji)
    .rar   shop_315b-0207-FULL.rar (Rozmiar: 1,16 MB / Pobrań: 102)
  • Wersja UPDATE (wyłącznie do aktualizacji z 3.1.4 do 3.1.5)
    .rar   shop_315b-0207-UPDATE.rar (Rozmiar: 202,17 KB / Pobrań: 30)
  • Licencja DEMO (testowa licencja - aktywna do 2014-01-24)
    .rar   shop_315b-0207-DEMO.rar (Rozmiar: 1,79 KB / Pobrań: 11)
    +
  • HOTFIX - wersje wyżej zawierają już HOTFIX (aktualizuje z: 3.1.5, 3.1.5a do 3.1.5b)
    .rar   shop_315b-0207-HOTFIX_B.rar (Rozmiar: 62,72 KB / Pobrań: 42)
Odpowiedz
16.01.2014, 09:43,
RE: SHOP ENGINE v3.1.5
Polecam !!!
Teraz sklepik chodzi jak burza oraz szybko się włącza.
Odpowiedz
16.01.2014, 15:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2014, 15:34 przez Raven^. Powód: Poprawiona ortografia)
Podczas instalowania wersji full jest przerwana instalacja biała strona nie do chodzi instalacji do konta administratora
Odpowiedz
16.01.2014, 16:29,
Fajnie, że wyszła nowa wersja, ale wciąż istnieje masa błędów, którą należy poprawić.
Na chwilę obecną potwierdzam działanie usuwania usług przypisanych 'na zawsze'.

+ Czekamy na konwerter do amxbans, który miał wyjść dawno temu.
Odpowiedz
16.01.2014, 18:36,
Na GHT wypisywałem znalezione przeze mnie błędy i prośby, ale w wyniku cofki ich forum nie ma. Tutaj postaram się to przywołać i o niczym nie zapomnieć.

- bug 0 na zawsze sprawdzę czy poprawiono w amxbans.
- zmiana serwera w amxbans nie działa - o ile pamiętam to w ogóle nie kasuje starego wpisu i nie dodaje nowego w poprawnym amxbansie
- proszę o sprawdzenie czy jak gracz wypełni w formularzu inne dane niż w poprzednim na tym samym serwerze (na dwie różne usługi) to ma to wpływ na działanie usługi
- premium płatność portfelem źle dodaje usługę

Dodatkowo sugerowałbym:
- dodanie kodu dotpay tego najtańszego (chyba 50 gr)
- wprowadzenie tworzenia nowej usługi albo możliwość edycji jakiegoś gotowca pod nazwą inne
- przy zapisie na STEAM ID miejsce na nick gracza - i w amxbans nick byłby wyświetlany zamiast SID'a
- przelewanie PLNów między użytkownikami
- ustalanie danej płatności na poszczególny serwer

Mam też problem - skasowałem rangę Gość i teraz trzeba być zarejestrowanym, aby kupować jakąkolwiek usługę (przejść do formularza). Proszę o pomoc.
Odpowiedz
17.01.2014, 20:15,
U mnie przy zakupie wywala błędy:

[error#9000] Błąd wewnętrzny - powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Za utrudnienia przepraszamy.

aczkolwiek usługę dodaje. Nie jestem również pewien czy dzieje się to sporadycznie, czy przy każdym zakupie.
Odpowiedz
17.01.2014, 20:39,
Notice: Undefined variable: cfg in /domains/killstreak.eu/public_html/sklep/initdata.php on line 6

Notice: Undefined variable: cfg in /domains/killstreak.eu/public_html/sklep/initdata.php on line 7

Takie coś wyświetla się na górze strony.
Dałoby radę wyłączyć error_reporting? Nie da się dodać do pliku z ioncube własnego kodu z tego co widzę. Przez .htaccess nie działa. Albo po prostu naprawić te ostrzeżenia.
Odpowiedz
17.01.2014, 21:31,
"[error#9000] Błąd wewnętrzny - powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Za utrudnienia przepraszamy.

aczkolwiek usługę dodaje. Nie jestem również pewien czy dzieje się to sporadycznie, czy przy każdym zakupie. "

Już spotkałem się z tym samym, lecz mam poważniejszy problem:
[error#0010] Taryfa na którą wysłałeś SMS'a nie jest dostępna dla tej usługi.

Nie przyjmuje zapłaty u mnie za 2 różne pakiety klas premium warte 23.37 PLN i 30.75 PLN smsem, odrzuca formularz z powyższym komunikatem, a kod jest poprawny, również próbowałem z kodem wygenerowanym w sklepiku i to samo, a taryfa się zgadza.
Odpowiedz
18.01.2014, 15:34,
blue. napisał(a):U mnie przy zakupie wywala błędy:

[error#9000] Błąd wewnętrzny - powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Za utrudnienia przepraszamy.

aczkolwiek usługę dodaje. Nie jestem również pewien czy dzieje się to sporadycznie, czy przy każdym zakupie.

Ja również mam ten sam problem. Przydałoby się naprawić to szybko.
Odpowiedz
18.01.2014, 22:51,
Najwcześniej aktualizacja we wtorek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości