Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje do nowej wersji
18.01.2015, 01:59,
Propozycje do nowej wersji
Witam, mam kilka propozycji które ułatwiłby mi jak i za pewne innym korzystanie ze sklepu.

- Jakaś szukajka do usług
- Historia doładowań portfela przez użytkownika
- Nie ukrywam, że fajnie byłoby gdyby w kolejnej wersji cs:go zostało wydane do obsługi
- Dodanie 2 nowych usług Super Vip i Mega Premium. Podstawowo mamy vip i premium, ale załóżmy gdy posiadamy vipa i super vipa na serwerze już trzeba edytować inną usługę aby stworzyć nową super vipa

Na razie to tyle, jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę Smile
Odpowiedz
18.01.2015, 17:46,
RE: Propozycje do nowej wersji
Przecież jest opcja dodawania nowych usług, więc po co domyślnie ma być jakieś super i mega?
Odpowiedz
18.01.2015, 19:57,
Rzeczywiście jest ale nie działa...
Odpowiedz
18.01.2015, 21:06,
A ja bym proponował jeszcze rozdzielić tak jak rozdzielone są usługi na serwery, dodać jeszcze np admini, vipy itp Smile

A co do premium to możesz sobie dodać jakie chcesz premium, Mega, SuperMega, Premium itp na jakie chcesz tylko flagi Smile
Odpowiedz
19.01.2015, 19:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2015, 19:43 przez Katujemy.eu @ Root. Powód: Poprawiona ortografia)
Maniuś nie zrozumiałeś mnie, w sklepie jest dostępnych bodajże 6 usług które możemy edytować na swoje flagi, warto byłoby dodać jeszcze 2-3 na dodatki jak super vip, mega premium, ultra vip i inne duperele.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości