Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicki te same, ale jednak nie te same
06.04.2014, 13:47,
Nicki te same, ale jednak nie te same
Witam,

Jest pewien problem w sklepie. Otóż, jeżeli przykładowo ktoś zakupił slota na nick DREED, a potem vipa na Dreed, to nie łączy w ogóle tych usług. A przecież dla AMXX nie ma różnicy w wielkości liter. Więc fajnie byłoby połączyć jakoś te usługi tym bardziej, że takie same hasła dany użytkownik wpisał.

Kolejna sprawa. Właśnie ja w sprawie haseł. Jeżeli ktoś zakupił vipa na nick "kolorowy" z hasłem asd1, a inny gracz też kupi na nick "kolorowy", ale z hasłem asd2, to czy nie powinno temu drugiemu kupującemu wyświetlić error? Bo aktualnie jest tak, że dwie osoby mogą na ten sam nick kupić usługi, a potem powstaje problem, bo obu nie czyta...

Jak widać, w sklepie jest dużo rzeczy do poprawienia. Prosiłbym o jak najszybszą interwencję w tej sprawie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
06.04.2014, 17:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2014, 22:37 przez Gloris. Powód: Poprawiona ortografia)
RE: Nicki te same, ale jednak nie te same
Ja co do tego dałem fajniejsze możliwości ( w propozycji) ,że jeśli chce przedłużyć (najpierw musi się zarejestrować) to ma usługę w panelu użytkownika i tam tylko przedłuża za pomocą sms/portfela/(w przyszłości) przelewu. Wtedy nie będzie problemów z innym hasłem ,nickiem itd.
Odpowiedz
06.04.2014, 21:22,
To też jest bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz
23.12.2015, 01:19,
Xvak, co o tym myślisz?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości