Ankieta: Czy chcesz ,aby w sklepie zaistniało obsługiwanie cs;go ?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs;GO ?
23.12.2015, 00:29,
RE: Cs;GO ?
Powiem inaczej - nie za bardzo interesuje mnie większa rozbudowa/modyfikacja skryptu z powodów technologicznych. Architektura sklepu powoduje, że łatwo jest popełnić błąd i czasem przy niewielkich modyfikacjach trzeba ruszać fundamenty.

CS:GO prawdopodobnie nie będzie, a przynajmniej nie teraz. Sam sklep planuję rozwijać (np. API aby umożliwić zakup usług z serwerów CS oraz chce rozbudować płatności - przelewy online, paypal oraz umożliwić tworzenie własnych SMS API).

Aczkolwiek to nie jest tak, że na tym kończę Smile Mam pewne plany i możliwości stworzenia czegoś lepszego. Z obsługą CS:GO. Jednak za realizację będę mógł się zabrać w przyszłym roku, o terminach nie będę pisał Smile
Odpowiedz
23.12.2015, 17:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2015, 17:22 przez Qedro. Powód: Poprawiona ortografia)
O panie. Przecież to wystarczy zrobić kopie skryptu, zmienić format dodawania wpisów i gotowe. Po co łączyć obsługe sourcemoda i amxmoda? Wg. mnie komplikowanie ale ok Smile

Plus za to że pojawi się api to może coś samemu się da wyskrobać pod cs go.
Odpowiedz
25.12.2015, 10:37,
Hmmmm, jeśli to tylko kwestia zapytań do drugiej bazy danych to czemu nie przerobić tego i wydać osobny sklep? Osobna licencja, 150zl dla nowych, 30zl dla tych co posiadają juz sklep pod cs16. Taka tylko moja sugestia, bo CSGO jest naprawde byłby przydatny.
Odpowiedz
25.12.2015, 16:53,
A nie można po prostu utworzyć plugin, który czytałby w specjalnym pliku na wzór amxx admina w CS:GO?
Odpowiedz
30.12.2015, 13:52,
@Quedro utrzymanie dwóch kopii tego samego skryptu byłoby najgorszym rozwiązaniem Smile

@Krytyk widziałem, że ktoś w ten sposób sobie radzi Smile Albo podobny.

Jeszcze podejmę próbę przebudowy skryptu, aby dało się obsłużyć CS:GO. Na pewno to będzie mniej czasochłonne niż tworzenie nowego sklepu, aczkolwiek ciągle mam takie plany ze względu na aktualną architekturę kodu skryptu.
Odpowiedz
08.03.2016, 22:55,
Bedzie cos z tego?
Odpowiedz
15.03.2016, 14:03,
XvAK, wypowiesz sie w tej sprawie czy jakies planowane prace nie dlugo beda prowadzone
Odpowiedz
16.03.2016, 08:00,
Plany są ale czasu nie ma.
Odpowiedz
26.04.2016, 22:46,
I jak z tym CS:GO?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości