Ankieta: Czy chcesz ,aby w sklepie zaistniało obsługiwanie cs;go ?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs;GO ?
09.09.2014, 22:33,
RE: Cs;GO ?
Qedro napisał(a):Nie trzeba by plugów czytających gdyby szło zmienić w sklepiku formę dodawania wpisu
na "STEAM_ID" "flagi" do admins_simple.txt . Wg. mnie obsługa Cs:go jest priorytetem. Wiadomo że cs 1.6 powoli podupada i każda sieć szuka alternatywy w cs:go.

btw.
Desire gdzieś wspominałeś że podzielisz się plugiem czytającym users.ini ;p

http://forum.shop-engine.pl/watek-witam-was-serdecznie

Napisz na pwSmile
Odpowiedz
23.09.2014, 10:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2014, 10:40 przez Qedro. Powód: Poprawiona ortografia)
Planowana obsługa cs:go na wersje 3.2.0? Czy trzeba nadal szukać alternatywy?
Odpowiedz
14.11.2014, 10:21,
Teraz mogę się tym zająć, więc obsługa będzie w którejś wersji 3.2.x

Analogicznie jak w przypadku CS 1.6 - zapis do pliku będzie w standardzie, a zapisz do sourcebans jako dodatek.
Odpowiedz
14.11.2014, 12:06,
XvAK napisał(a):Teraz mogę się tym zająć, więc obsługa będzie w którejś wersji 3.2.x

Analogicznie jak w przypadku CS 1.6 - zapis do pliku będzie w standardzie, a zapisz do sourcebans jako dodatek.

Czyli ile mniej więcej na to zejdzie? Miesiąc? 2? Pół roku?
Odpowiedz
23.11.2014, 14:22,
Jak z tym pytaniem? Jakieś daty?
Odpowiedz
25.11.2014, 10:16,
Powoli zaczynam pisać obsługę CS:GO - od nowa, bo nie jestem do końca zadowolony z tego co jest aktualnie dla CS 1.6.

Potrwałoby to ok. 2 dni gdybym zajmował się tylko SHOP-ENGINE, nie pracował, nie studiował tylko siedział przed komputerem i spał Wink
A ile będę miał wolnego czasu nie jestem w stanie powiedzieć.
Odpowiedz
25.11.2014, 16:38,
XvAK napisał(a):Powoli zaczynam pisać obsługę CS:GO - od nowa

No w końcu jakiś konkret. Pewnie jeszcze sporo poczekamy no ale lepsze to jak zero odzewu na ten temat.
Odpowiedz
01.12.2014, 00:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2014, 00:12 przez XvAK. Powód: Poprawiona ortografia)
Wraz z obsługą CS:GO sklep dostanie nowe metody obsługi FTP (nie będą kodowane w ionCube).
Ulepszono łączenie się z FTP oraz odczyt/zapis do pliku, dodano sprawdzanie czy podana ścieżka do pliku jest prawidłowa.

Tak jak pisałem - obsługa CS:GO pisana jest od nowa. Na dzień dzisiejszy gotowe jest połączenie z FTP, odczytanie pliku (i danych z niego), wyszukiwanie duplikatu, zapamiętanie go i za komentowanie.

Zostało mi chyba tylko dodawanie wpisów i usuwanie nieaktualnych.

Ktoś kto używa admins_simple.ini może mi pomóc? Czy używa się coś oprócz:

Kod:
"STEAM_0:1:123"        "bce"
"!192.168.0.1"        "99:z"
"nick"            "abc"    "hasło"

I czy działają komentarze po "//" oraz ";" jak w AMXX?
Odpowiedz
01.12.2014, 15:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2014, 15:59 przez Qedro. Powód: Poprawiona ortografia)
XvAK napisał(a):Ktoś kto używa admins_simple.ini może mi pomóc? Czy używa się coś oprócz:

Kod:
"STEAM_0:1:123"        "bce"
"!192.168.0.1"        "99:z"
"nick"            "abc"    "hasło"

I czy działają komentarze po "//" oraz ";" jak w AMXX?

Ze znakami ";" szczerze nie wiem ale "//" działają tam samo jak w amxx.. Co do wpisów głównie używany SID jest. Pozostałe dwie też ale mniej.

Admini w moim wypadku są obsługiwani przez sourcebansa który dodaje odpowiednie wpisy do admins.cfg zaś flagi dotyczące vipa, slota
są dodawane przez sklepik do admins_simple.ini z tym, że ręcznie przestawiam kolejność flag i usuwam "ce". Po wygaśnieciu czasu też ręcznie usuwam dany wpis.

Ogólnie nie ma problemu gryzienia się flag jak to było w amxx. Z admins.cfg czyta flagi admina zaś z admins_simple.ini reszte. Jeśli admin wykupi usługę to sumuje flagi z tych dwóch plików. Nie ma kolizji że działa jedno albo drugie.

Oczywiście można też umieszczać wszystko w admins_simple.ini. Też problemu z tym nie będzie. Jednak wydaje mi się zę najbardziej czytelne i optymalne rozwiązanie to tak jak teraz stosuje. Czyli admini na sourcebansie który edytuje plik admins.cfg, reszta na admins_simple.ini
Odpowiedz
01.12.2014, 17:52,
W admins_simple.ini wpisy mogę się powtarzać? np.

"STEAM_0:1:123" "b"
"STEAM_0:1:123" "t"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości