Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinia na temat home.pl
31.03.2014, 16:11,
opinia na temat home.pl
Witam ostatnio nazwa.pl miała problemy wiec co sądzicie o home.pl?
Odpowiedz
17.05.2014, 18:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2014, 18:11 przez BlackJuice5. Powód: Poprawiona ortografia)
RE: opinia na temat home.pl
W porządku firma, tylko ceny są lekko przesadzone. Taką samą jakość można kupić taniej, np. w Neteasy.
Ranking hostingów - polecam!
Odpowiedz
17.08.2015, 12:39,
Neteasy to też szału nie robi, spełnia swoje zadania ale mogłoby być lepiej np cenowoBig Grin
Odpowiedz
11.08.2016, 14:22,
Mam w home.pl konto hostingowe profesional, dramat… witryna nie działa od kilku dni z powodu przeciążenia, problem pojawia się kilkukrotnie w miesiącu, technicy analizowali problem 2 miesiące po czym dostałem informacje ze problem wymaga dokladniejszej analizy i cisza… obsługa techniczna bezradna, poza tym ciezko się dodzwonic :/ nie polegam… szkoda czasu, poza tym stosunek ceny do jakosci to pomyłka.
Odpowiedz
17.08.2016, 08:54,
Ja KUpiłam tam serwer.
Serwery w miarę dobrze działają. Pierwszy rok w promocji tanio, ale kolejne lata to już koszmarnie drogo Smile
Możesz w niższej cenie znaleźć firmy, które zapewnią ci to samo np. Hoste.pl, Masternet.pl itp.
Dodatkowo w obsłudze klienta Cię mile pozytywnie zaskoczą.
Odpowiedz
19.08.2016, 12:10,
A co sadzicie o Masterner.pl ???
Odpowiedz
23.08.2016, 18:25,
Bardzo zły kontakt, a w zasadzie brak kontaktu telefonicznego. Odpowiedzi na maile przychodzą po dłuższym czasie, często dopiero po ponagleniu. Jak ktoś jest klientem, który lubi czuć się bezradnie, gdy potrzebuje pomocy, to polecam MasterNet.
Odpowiedz
25.08.2016, 11:05,
ilość baz danych SQL – bodajże największy plus tego hostingu, w omawianym pakiecie (Business Starter) możemy mieć ich aż 20, bez limitu wielkości (konkurencyjne firmy za taką cenę w 95% przypadków zagwarantują tych baz danych po prostu mniej, często ograniczonych do iluś tam megabajtów). Jeżeli ktoś prowadzi wiele stron internetowych – jest to dla niego nieocenione. Wprawdzie można władować kilka serwisów do jednej bazy, ale jak coś schrzanimy z tą bazą, to automatycznie wszystkie strony padną trupem jak jeden mąż… Dlatego ja dla bezpieczeństwa i wygody hołduję zasadzie – „jeden serwis = jedna baza SQL”. 20 baz w home.pl umożliwia mi realizację tej zasady.
Odpowiedz
02.10.2016, 14:14,
Serwery w miarę dobrze działają. Pierwszy rok w promocji tanio, ale kolejne lata to już koszmarnie drogo Smile
Możesz w niższej cenie znaleźć firmy, które zapewnią ci to samo np. Hoste.pl, Masternet.pl itp.
Dodatkowo w obsłudze klienta Cię mile pozytywnie zaskoczą.
Odpowiedz
07.11.2016, 15:34,
Ja osobiście preferuje hosting firmy kei, firehost
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości