Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SHOP ENGINE v3.1.6
17.08.2014, 23:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2014, 23:26 przez Krytyk. Powód: Poprawiona ortografia)
RE: SHOP ENGINE v3.1.6
Więc tak...

-> http://forum.shop-engine.pl/watek-zamiana-steam-id
-> jeżeli admin dany kupił v.i.p'a w trakcie posiadania flag, to flagi są usuwane przez co admin ma tylko v.i.p'a; natomiast po wygaśnięciu vipa, usuwa całkowicie wpis; jeżeli admin ma wykupiony slot i vip, przy wygaśnięciu v.i.p'a usuwa flagi admina i zostaje sam slot
-> czasem dodaje premium na 6 dni mimo, że jest ustawione na 30. Nie wiem do końca dlaczego, być może to wina tego, że ktoś nie zaznaczył właśnie jakiego chce premium, tylko "-----------" rozumiesz o co chodzi. Chociaż bywało też tak, że zaznaczył dobrze, a mimo to na 6 dni dostał. Nie wiem od czego to zależy.
-> czasem nie dodaje flag do premium; przykładowo: ktoś kupił ninję na 30 dni, okej, ale flag w formularzu brak...

Generalnie lepiej opisałem to w tym poście: http://forum.shop-engine.pl/watek-shop-e...804#pid804 - choć ja problemu już z wylogowywaniem się nie mam i uważam, że to wina przeglądarki Chrome. Z drugiej strony, na Mozilli ponoć też wylogowywało, więc...
Odpowiedz
18.08.2014, 15:46,
Nie zawsze usuwa usługi.
Zawsze gdy wyświetlam listę z "Ustawień serwerów" to jest ich mniej, a w users.ini jest ich więcej. Teraz pytanie, gdzie jest poprawna lista usług?
Odpowiedz
18.08.2014, 16:18,
(18.08.2014, 15:46)naXe napisał(a): Nie zawsze usuwa usługi.
Zawsze gdy wyświetlam listę z "Ustawień serwerów" to jest ich mniej, a w users.ini jest ich więcej. Teraz pytanie, gdzie jest poprawna lista usług?

W sklepie. Przypadek który powodował, że nie zawsze usuwało jest związany z nie usuwaniem wpisu przy edycji ( FTP: Naprawiono dublowanie (nie usuwanie) wpisów po edycji. ).
Odpowiedz
18.08.2014, 17:26,
Spotkalem się też z sytuacja, gdy usunalem usluge w sklepie to nie usunelo wpisu w users.ini i po dodaniu nowej uslugi na te same dane dopisywalo nowo dodane flagi do starych (nieusunietych).
Odpowiedz
18.08.2014, 19:39,
- Usługi dodawane manualnie na czas nieokreślony (0) po ich de aktywacji w panelu nie znikają. Tj. znikają w panelu sklepiku, ale na liście serwerów dalej są. W bazie po usunięciu usługi dodaje się dodatkowy wpis.
- Każdy zakup przez użytkownika posiadającego usługę 'za zawsze' jakiejś usługi dodaje kolejny wpis do bazy ze wspomnianą usługa 'za zawsze' (coś jak opisane w punkcie wyżej). Powoduje to, że niektóre usługi w users.ini mają kilka lub kilkanaście powtórzeń (- NOLIMIT).
- Wiem, że mieliśmy tego nie wymieniać, ale po raz kolejny przypominam o bugach w korzystaniu z portfela. Wylogowuje na większości przeglądarek lub buguje formularz (m.in. zaznacza się opcję z portfela, a jest dostępny przy tym kod SMS). Do zobaczenia u mnie w sklepiku.
- Dodanie obsługi portfela dla odznak.
[Obrazek: user_bar.png]
Odpowiedz
18.08.2014, 21:50,
Proszę o sprawdzenie czy błędy występują w wersji v3.1.7. Część zostało już poprawionych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości