Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SHOP ENGINE v3.1.6
18.04.2014, 02:29,
RE: SHOP ENGINE v3.1.6
1. Ja tak nie mam
2. Mam tak
Odpowiedz
18.04.2014, 12:27,
1. Nie mam
2. Po czymś takim wyskakuje coś takiego: http://scr.hu/168c/62k9r
Jakby nie było kodu.
Odpowiedz
19.04.2014, 14:58,
Zauważyłem, że od tego update, premium dodaje się czasem na 6 dni komuś, zamiast na 30. Jest to rzadki błąd, ale występuje. Tak samo jak ktoś kupuje premium i jest napisane w formularzu "ninja", a nie dodaje flag. Już ktoś chyba o tym pisał.
Odpowiedz
22.04.2014, 21:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2014, 21:50 przez Krytyk. Powód: Poprawiona ortografia)
Czy coś do cholery ruszy się z tym tematem? Od tej aktualizacji występuje ten błąd z 6 dniami w premium... Xvak, jak jesteś taki mądry, to chodź przejmij moich klientów i weź odpowiadaj na 5 zgłoszeń czy 10 dziennie i wysłuchuj oskarżeń, że ja kradnę, zabieram usługę albo jeszcze innego. Kurwa za przeproszeniem, postaw się w sytuacji klientów. Tyle jest zgłoszeń, że coś tutaj do poprawy, tamto do poprawy. Nie umiesz zorganizować czasu, żeby te 1-2h poświęcić przez kilka dni i ponaprawiać? W dodatku sugeruję, aby zacząć współpracę z beta testerami, bo wydajesz aktualizacje w ciemno. Dajesz tu aktualizacje, a powstają kolejne błędy. Tak być nie może, bo ileż już można czasu prosić o to, aby to to i tamto załatać. Postaw się w naszej sytuacji, jeżeli choć trochę na klientach Twoich Ci zależy.

Może zrobię spis tego, co wymaga pilnej aktualizacji??? A co ja się będę pytał... Najważniejsze błędy do poprawy:

1# Ten błąd z 6 dniami w premium - czasem jest tak, że klient kupuje i usługę daje mu na 6 dni... Mimo, że ustawione jest na 30.
2# Czasem nie daje flag premium, ale kod SMS i inne dane przyjmuje.
3# Wylogowuje ze strony i to bardzo często.
4# Naprawić te nie usuwanie poprzednich wpisów, gdy zmienimy dane usługi (wiesz o czym mowa).
5# http://forum.shop-engine.pl/watek-nicki-...ie-te-same - generalnie coś tu jest nie tak. Bo z tego co wiem, sklep reaguje w razie co, jeżeli ktoś chce kupić na taki sam nick usługę, ale z innym hasłem. Natomiast nie zmienia to faktu, że miałem sytuację, gdzie ktoś miał vipa na nick dajmy na to "kolorowy", a jak wpisał Kolorowy to dla sklepu jest różnica...
6# Usuwanie flag poprzednich. Mimo, że problem rozwiązany w tym update, to jednak w dalszym ciągu usuwa poprzednie flagi.

Pzdr.
Odpowiedz
23.04.2014, 23:44,
Co do 6 dni premium, to u mnie każdemu dodaje na miesiąc.
Odpowiedz
24.04.2014, 14:29,
To nie wiem czego to wina, że po aktualizacji niektórzy dostają premium na 6 dni. Zresztą, z tego co widzę w Twoim sklepie nie ma oferty premium?
Odpowiedz
24.04.2014, 19:12,
Mam takie same błędy jak Krytyk i potwierdzam każdą cześć jego wypowiedzi i też proszę o te szybkie naprawianie błędów. Nawet jeśli już wydajesz te aktualizacje bez bety to może warto jeśli ktoś zgłosi błąd robić fixa ?
Odpowiedz
25.04.2014, 19:14,
Ja mam kolejny news na te usuwanie poprzednich wpisów. Otóż okazuje się jeszcze co innego. Przykładowo, ktoś ma admina na STEAM:ID jakiś tam, ale wcześniej kupił usługę. A jak wiadomo, ja daję ręcznie admina w users.ini na STEAM:ID. Gdy w ACP sklepu zaktualizuje wpis, to automatycznie w users.ini tworzy się tak:

; przy wpisie odnośnie admina, którego dodałem, jak miał wcześnie usługę, daje średnik przed i wpisuje (#412 - OLD) czyli "STEAM_0:012" "" "bz" "ce" // (#412 - OLD)
nowy wpis, uwzględniając stare flagi + nowe czyli "STEAM_0:012" "" "bxz" "ce" // ....

efekt:
;"STEAM_0:012" "" "bz" "ce" // (#412 - OLD)
"STEAM_0:012" "" "bxz" "ce" // ....

natomiast dalej nadal jest wpis odnośnie jego usługi czyli "STEAM_0:012" "" "x" "ce"

Problem może ciężki do zrozumienia, ale tak to jest jak się testuje.
Odpowiedz
27.04.2014, 00:03,
Bardzo prosty do rozumienia jest twój problem Smile

No to ja i pewnie większość czekamy na radykalne zmiany . Już nie chodzi o dodatki najlepiej teraz zadbać o prawidłowe funkcjonowanie potem dodatki ...
Odpowiedz
03.05.2014, 22:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.05.2014, 22:47 przez daniel13362. Powód: Poprawiona ortografia)
Kiedy zostanie "naprawione" API Justpay? Czy jest warto czekać?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości