SHOP ENGINE | sklep automatyczny :: Forum

Pełna wersja: Zakup usług z poziomu gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Chciałbym zaproponować zakup usług VIP, Admin, Premium, LVL, Monety itp itd z poziomu gry czyli na serwerze. Co sądzicie? Czy są osoby które również chciały by zobaczyć tą modyfikacje na swoich serwerach?
Miałem takie propozycje. Ze swojej strony mógłbym co najwyżej udostępnić API, a ktoś musiałby napisać plugin na serwer.
To teraz trzeba by było znaleźć kogoś kto by się tego podjął i zrobił plugin.
Myślę, że napiszę API w najbliższym wydaniu. Szybciej się wtedy ktoś znajdzie kto wykorzysta je Smile
A czy się nim podzieli Smile
DarkGL myślę, że byłby skłonny taki plugin odpłatnie udostępnić. Wink
Udostępnij API + dokumentację (może być w formie zapytań GET). Coś się pokombinuje Smile
Witam i co z tym api zostanie wrzucone ?
Bo chętnie napisze plugin Smile
W mojej opini xvak by się wziął za coś co się przyda a nie inkasuje na głupim api 50 pln. Obecna propozycja jest bardzo dobra i przyniosła by znacznie lepsze przychody i udogodnienie jednak jak wiadomo na planach się kończy a potem pół roku nic. Szczerze od dłuższego czasu już się zastanawiam czy nie olać tego sklepiku i nie skorzystać z rozwiązań konkurencji gdzie cena jest podoba a większość api jest w cenie.
Stron: 1 2